0

Lietuvos turizmo ištekliai

Informacija

Lietuvos turizmo ištekliai

  • Leidėjas: Vilniaus kolegija
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9955-519-04-5

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos turizmo ištekliai" aprašymas

Mokomoji knyga "Lietuvos turizmo ištekliai" yra skirta dieninio ir neakivaizdinio skyriaus studentams, studijuojantiems turizmo ir viešbučių administravimo specialybę. Knygoje konspektyviai pateikiama medžiaga, daugiau orientuojantis į faktinį paminklų pristatymą.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos turizmo ištekliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos turizmo ištekliai, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Skerstonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Skerstonienė su knyga Lietuvos turizmo ištekliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos turizmo ištekliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Skerstonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos turizmo ištekliai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos turizmo ištekliai" perkama kartu