0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos turizmo ištekliai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 3.99 SoldOut

Knygos "Lietuvos turizmo ištekliai" aprašymas

Mokomoji knyga "Lietuvos turizmo ištekliai" yra skirta dieninio ir neakivaizdinio skyriaus studentams, studijuojantiems turizmo ir viešbučių administravimo specialybę. Knygoje konspektyviai pateikiama medžiaga, daugiau orientuojantis į faktinį paminklų pristatymą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos turizmo ištekliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos turizmo ištekliai", Aldona Skerstonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aldona Skerstonienė su knyga "Lietuvos turizmo ištekliai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos turizmo ištekliai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Skerstonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos turizmo ištekliai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos turizmo ištekliai" perkama kartu