⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 44.99 SoldOut

Knygos "Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai" aprašymas

Dokumentų rinkinys „Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai“ pradeda naują lietuvių diplomatijos šaltinių seriją.

Pirmieji lietuvių diplomatiniai dokumentai, kalbantys apie Lietuvos užsienio politikos orientaciją, atspindi ne tik nepriklausomybės idėjos brendimą keturiuose lietuvių politinio sąjūdžio centruose – Šveicarijoje, JAV, Skandinavijoje ir Rusijoje, taip pat Lietuvių konferencijos Vilniuje (1917 m. rugsėjo 18–22 d.) parengiamuosius darbus, apeliacijas ir pasitarimus su kariniais bei civiliniais vokiečių pareigūnais, bet ir siekius užmegzti tiesioginius ryšius su kitomis valstybėmis, gauti tarptautinį pripažinimą, taip pat delegacijos prie Paryžiaus taikos konferencijos veiklą. Įtraukti ir svarbūs dokumentai, susiję su Taikos sutartimi su Maskva, trumpu Vilniaus atgavimu 1920-ųjų vasarą ir staigiu praradimu užėmus jį Lucjano Żeligowskio vadovaujamam Lenkijos kariniam junginiui. Dokumentai atskleidžia Lietuvos valstybės kūrimosi istoriją, pastangas siekti tarptautinio pripažinimo, kovas už lietuvių žemių suvienijimą Lietuvos valstybės ribose, konfliktus su Lenkija dėl Vilniaus, Klaipėdos klausimo iškėlimą, lietuvių diplomatijos užuomazgas, Užsienio reikalų ministerijos sukūrimą, diplomatinių atstovybių steigimą užsienio šalyse, pirmųjų lietuvių diplomatų žingsnius.

Šiame dokumentų rinkinyje chronologine seka skelbiami 466 Lietuvos diplomatų parengti dokumentai. Tai atmintinės apie susitikimus ir pokalbius, kasdienė informacija, veiklos ataskaitos, konsuliniai reikalai, politiniai apibendrinimai, atsakymai į Užsienio reikalų ministerijos paklausimus, politinės apžvalgos, notos, pranešimai, susirašinėjimai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai dokumentai

Alfonsas Eidintas, Kęstutis Kilinskas, Zenonas Butkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfonsas Eidintas, Kęstutis Kilinskas, Zenonas Butkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos užsienio politikos dokumentai. I tomas: 1917–1920 metai" perkama kartu