0

Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9789955686286

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas" aprašymas
Knygoje "Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas" aprašyti astmai būdingi požymiai, atsmos tyrimai, gydymo ypatumai.


Leidinys "Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas" skirtas suaugusiųjų ir vaikų pulmonologams, alergologams, klinikiniams imunologams, vidaus ligų ir šeimos gydytojams, gydytojams rezidentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas, kurią skaitytojams dovanoja R. Sakalauskas, A. Bagdonas, A. Blažienė, J. Bojarskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar R. Sakalauskas, A. Bagdonas, A. Blažienė, J. Bojarskas su knyga Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė R. Sakalauskas, A. Bagdonas, A. Blažienė, J. Bojarskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų astmos diagnostikos ir gydymo sutarimas" perkama kartu