⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos valdovų paslaptys

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos valdovų paslaptys" aprašymas

Mindaugas, Gediminas, Vytautas – Lietuvos kunigaikščiai, kurių gyvenimo ir valdymo būdas iki smulkmenų narstomas istorikų. Tačiau ne mažiau svarbus vadovas buvo ir kunigaikštis Kęstutis, kurį pažinti kviečia istorikė Inga Baranauskienė, parengusi mitus griaunančią knygą „Lietuvos valdovų paslaptys“.

Ko gero Kęstučio ir Birutės meilės istorija gali konkuruoti tik su Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės romanu. Skandalingas dievams tarnauti pasišventusios vaidilutės Birutės pagrobimas tapo legenda ir buvo, ko gero, romantiškiausia tų laikų meilės istorija. Inga Baranauskienė siūlo išsamiau susipažinti anuometiniais įvykiais, tačiau knygos „Lietuvos valdovų paslaptys“ istorija yra ne tik apie tai.

Gedimino sūnus. Vytauto tėvas. Regis, sunku istorijos puslapiuose konkuruoti su tokiais vardais. Tačiau Kęstutis tikrai nebuvo nustumtas į šešėlį, nors valdžią visą gyvenimą dalinosi su savo broliu Algirdu.

Kunigaikščio gyvenimas buvo iš tiesų spalvingas. Jis rengė perversmus, laužė priesaikas, nuožmiai kovojo, o grobdamas vaidilutę nepaisė tuometinių tradicijų. Skamba, lyg valdovas būtų neturėjęs skrupulų, tačiau, vis dėlto, Kęstutis pagarsėjo kaip garbingas lyderis, kurį gerbė net ir jo nuožmiausi priešai. Kęstutis buvo paimtas į kryžiuočių nelaisvę, o kunigaikščio pabėgimas iš Marienburgo tvirtovės – dar vienas intriguojantis ir romantiškomis detalėmis apipintas pasakojimas.

Autorės Ingos Baranauskienės knygos veikėjai yra realūs žmonės – istorinės asmenybės. Siužetas – tikri istoriniai įvykiai. Tačiau istorikė griauna mitus ir skaitytojams dovanoja pasakojimą apie nepaprastus nuotykius, drąsius vyrus, mylinčias moteris ir to meto politinius užkulisius bei intrigas.

„Lietuvos valdovų paslaptys“ – visiems istorinio žanro knygų gerbėjams, kurie domisi Lietuvos praeitimi ir svarbiomis mūsų šalies asmenybėmis bei jų palikimu.

Inga Baranauskienė – istorikė, knygų autorė. Skaitytojai jos parengtus įdomius tekstus apie įvairius istorinius įvykius ras ne tik knygose, bet ir žiniasklaidos portaluose.

Trumpas aprašymas teigia, kad knyga patiks istorinių knygų gerbėjams bei skaitytojams, kuriems įdomu daugiau sužinoti apie žymias asmenybes. Jei tai jūs – kviečiame knygą įsigyti internetu! Rūpi kitokios knygos? Knygyno asortimentas platus, kainos geros, tad tikrai rasite, ką pirkti online. Geriausias rekomendacijas aptiksite tarp skaitytojų atsiliepimų ir apžvalgų. Taip pat pavartykite ištraukas, peržiūrėkite santraukas, aprašymus, atsižvelkite į puslapių skaičių bei aplankykite akcijų ir išpardavimų skiltį. Turime daug gerų knygų pigiau!


  • Autorius: Inga Baranauskienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094842047

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos valdovų paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Inga Baranauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos valdovų paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos valdovų paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos valdovų paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos valdovų paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Baranauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos valdovų paslaptys" perkama kartu