0

Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste

  • Nuolaida knygai -60%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 5.10 € (60%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9789955341352

2021-01-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste" aprašymas

Lietuvos valstybės susikūrimo 750 metų jubiliejus iškilmingai paminėtas 2003 m. Lietuvos istorijos institutas, glaudžiai bendradarbiaudamas su Hamboldto universiteto Berlyne Lyginamųjų tyrimų viduramžiais institutu, surengė tarptautinę konferenciją, kurioje bandė lyginti ir aptarti skirtingos Europos dalyse vykusius procesus, paskatinusius valstybių susikūrimą. Šitai temai buvo skirta konferencija, po kurios surinkta medžiaga ir sudaro knygą. Nemažai dėmesio skiriama skirtumų ir panašumų tarp gerokai didesnių regionų, o būtent Vakarų bei Vidurio ir Rytų Europos paieškai. lig šiol vis nesibaigiančiai diskusijai apie Vidurio Europą, kaip istorinį regioną, turintį tam tikrų specifinių skirtumų, skiriančių šią dalį nuo Vakarų Europos.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste, kurią skaitytojams dovanoja Rimvydas Petrauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimvydas Petrauskas su knyga Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimvydas Petrauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos Valstybės susikūrimas europiniame kontekste" perkama kartu