⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos vargonų menas: XIX a. pabaiga - XX a. I pusė

7,88 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 7.88 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos vargonų menas: XIX a. pabaiga - XX a. I pusė" aprašymas

Monografijoje analizuojama Lietuvos vargonų meno raida labai svarbiu vargonų meno formavimosi laikotarpiu - XIX a. pabaigoje-XX a. pirmojoje pusėje. Visos vargonų meno sritys (bažnytinis vargonavimas, vargonininko repertuaras, profesinis rengimas, pedagogika, koncertinis atlikimas, interpretacijos tradicijos, kūryba, vargondirbystė) tiriamos glaudžioje sąveikoje, muzikinio, visuomeninio bei politinio gyvenimo kontekste, paliesti ir socialiniai kultūriniai aspektai. Toks sisteminis tyrimo pobūdis - vienas reikšmingiausių šio darbo bruožų. Autorė daugiausiai rėmėsi pirminiais šaltiniais, dažnai - unikalia archyvine medžiaga, joje atrado ir pateikė daug naujų duomenų. Knygoje aptariama vargonų meno situacija ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse ar jai artimose šalyse (Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje). Čia siekiama atskleisti, kaip vargonų mene sąveikavo europinės ir vietinės muzikos tradicijos. Monografijoje pateikta įvairi archyvinė medžiaga turėtų sudominti skirtingų meno sričių tyrėjus. Ypač ji aktuali vargonininkams ir visiems besidomintiems vargonų menu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos vargonų menas: XIX a. pabaiga - XX a. I pusė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos vargonų menas: XIX a. pabaiga - XX a. I pusė", Eglė Šeduikytė-Korienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eglė Šeduikytė-Korienė su knyga "Lietuvos vargonų menas: XIX a. pabaiga - XX a. I pusė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos vargonų menas: XIX a. pabaiga - XX a. I pusė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Šeduikytė-Korienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos vargonų menas: XIX a. pabaiga - XX a. I pusė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos vargonų menas: XIX a. pabaiga - XX a. I pusė" perkama kartu