0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos veterinarijos akademijai 70 metų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 17.29 SoldOut

Knygos "Lietuvos veterinarijos akademijai 70 metų" aprašymas

Knygoje aprašoma Lietuvos veterinarijos akademijos moklinių tyrimų apžvalga per 70 metų. Apžvelgiamas veterinarijos gydytojų rengimo kelias iki Veterinarijos akademijos įsteigimo, jos steigimas ir istorija nuo įkurimo iki šių dienų. Pasakojama apie aukštosios mokyklos struktūrą, fakultetus, katedras, mokslinius centrus ir laboratorijas bei administravimo padalinius. Supažindinama su Akademijos garbės daktarais, mecenatais bei LVA Gyvulininkystės ir Veterinarijos institutais. Knygos pabaigoje pateikiamas LVA darbuotojų išleistų vadovėlių ir monografijų sąrašas. Leidinys iliustruotas nuotraukomis.

  • Autorius:
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 414
  • ISBN ar kodas: 9955033487

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos veterinarijos akademijai 70 metų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvos veterinarijos akademijai 70 metų", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Lietuvos veterinarijos akademijai 70 metų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos veterinarijos akademijai 70 metų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos veterinarijos akademijai 70 metų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos veterinarijos akademijai 70 metų" perkama kartu