0

Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas)

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 30,69 €
Kaina knygyne: 45,19 €*
Sutaupote: 14.50 € (33%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas)

  • Leidėjas: Lietuvių kalbos instituto leidykla
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 832
  • ISBN ar kodas: 9789955704706

2021-01-31 30.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas)" aprašymas

Pirmajame žodyno tome pateikiami iš gyvosios lietuvių kalbos užrašyti vietovardžiai, prasidedantys raidėmis A, Ą ir B. Šalia nurodomi įvardijamieji objektai ir vietovardžių paplitimas. Vietų vardai išdėstomi kilminiais lizdais, t.y. tos pačios kilmės vietovardžiai sudaro vieną žodyno straipsnį. Sudarius lizdus paaiškinama juose pateiktų vietovardžių kilmė.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas), kurią skaitytojams dovanoja Redaktorių kolegija. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Redaktorių kolegija su knyga Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Redaktorių kolegija. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos vietovardžių žodynas (I tomas)" perkama kartu