0

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19

  • Nemokamas knygos pristatymas
20,11 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19


2021-01-31 20.11 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19" aprašymas

Paskutiniajame biuletenio numeryje galite rasti Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo praktikos, taikant išankstinio ginčų nagrinėjimo ne per teismą tvarką reglamentuojančias teisės normas, apibendrinimą (I dalis), Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėjos Danutės Jočienės ir Suomijos Aukščiausiojo administracinio teismo teisėjo Ahti Rihto straipsnius.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19 palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis nr. 19" perkama kartu