Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis Nr. 6 (16)

  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis Nr. 6 (16)" aprašymas

2008 metų rugsėjis-gruodis. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas kasmet parengia ir išleidžia tris leidinio ,,Administracinė jurisprudencija“ numerius, kuriuose pristatomos administracinių teismų praktikos aktualijos. Biuletenyje išskiriama atskira dalis „Administracinė doktrina“, kurioje publikuojami moksliniai straipsniai, parašyti aktualiais administracinės teisės ir administracinio proceso klausimais, siekiant viename leidinyje apjungti tiek administracinės teisės ir proceso doktriną, tiek administracinių teismų praktiką. Kitų specializuotų, vien administracinei teisei skirtų leidinių, mūsų šalyje nėra. Todėl leidinys „Administracinė jurisprudencija“ yra svarbus specializuotas viešąja teise besidominčiųjų asmenų pagalbininkas, supažindinantis su naujausiomis tendencijomis tiek administracinių teismų praktikos, tiek ir doktrinos srityje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis Nr. 6 (16)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis Nr. 6 (16)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis Nr. 6 (16)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis Nr. 6 (16)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis Nr. 6 (16)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo biuletenis Nr. 6 (16)" perkama kartu