0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 1,50 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-09 eloiza

Garbė ir pagarba autoriui. Dėkinga už malonumą, skaitant, tikra monografija, labai buvo įdomu, labai. Ačiū.


2022-05-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija " aprašymas

"Lietuvybės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija" – tai nauja ir išsami Jono Basanavičiaus biografija, parašyta Vilniaus universiteto istoriko docento Eligijaus Railos.

"Ši knyga "Lietuvybės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija" gimė iš akademinio pyktelėjimo. Jį paskatino mūsų humanitarinės kultūros lauke dunksanti apytuštė basanavičianos lentyna. Artėjo Lietuvos valstybingumo atstatymo šimto metų sukaktis, o Jono Basanavičiaus kaip vieno iš Nepriklausomybės tėvų personalija buvo susilaukusi tik paskirų mokslinių straipsnių, konferencijų pranešimų ir patetiškų patriotinių rašinių. Akademinius svarstymus ir kritinę refleksiją, skirtą tautos Atgimimo patriarchui, pakeitė jam pastatytas paminklas. Kita vertus, mane visą laiką traukė biografijos žanras, kuriam esu ištikimas nuo tada, kai perskaičiau nuostabią prancūzų istoriko Marco Blocho minti apie tai, kad istorija kvepia žmogumi. Sekdamas Basanavičiaus pėdsakais, būtovės orą traukiau giliai ir godžiai."
Eligijus Raila

"Eligijus Raila mums pasakoja ne tik tai, kas mums galbūt yra aktualu ir svarbu, bet ir tai, kas pačiam Basanavičiui buvo svarbu pasakyti apie save ir savo laikmetį. Autoriaus pasakojimas mums sugrąžino ne stilizuotą, bet itin gražų istorijos kasdieniškumą."
Norbertas ČerniauskasKiti taip pat domėjosi


2022-03-09

Garbė ir pagarba autoriui. Dėkinga už malonumą, skaitant, tikra monografija, labai buvo įdomu, labai. Ačiū.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Eligijus Raila pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eligijus Raila tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija " perkama kartu