0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liežuviukas Šaunuoliukas

Kaina internetu: 3,89 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 0.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 3.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Liežuviukas Šaunuoliukas " aprašymas

Ar gali būti kas blogiau už žiemą be snaigių ir speigų? Kaip tik tokia nyki žiema ištinka pasaulį. Žmonės skęsta purve, tamsoje, žemė pažliugusi, vietoj sniego – tik pilkas lietus. Kodėl taip nutiko ir ką daryti? Ar yra žmogus, kuris visus išgelbėtų? Yra! Tai – berniukas Liežuviukas, Liežuviukas Šaunuoliukas, tikras drąsuolis.

Ši eiliuota pasaka „Liežuviukas Šaunuoliukas“– apie berniuką, kuris, įveikęs išbandymus, nepabūgęs išsitepti purve, gauna stebuklingą dovaną.

Kai žemėje snigs, žinokite, jog tai Liežuviukas, skriedamas dangumi, barsto snaiges.


  • Autorius: Mani Leib
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • ISBN ar kodas: 9786098286076
  • Iš kokios kalbos versta: jidiš

Parašykite atsiliepimą apie "Liežuviukas Šaunuoliukas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Liežuviukas Šaunuoliukas ", kurį parašė Mani Leib. Siūlome ne tik išsamų "Liežuviukas Šaunuoliukas " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mani Leib. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Liežuviukas Šaunuoliukas ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Liežuviukas Šaunuoliukas " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Liežuviukas Šaunuoliukas " perkama kartu