⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lik čia

Kaina: 15,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 15.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lik čia" aprašymas

K. B. M. LION slapyvardžiu kurianti lietuvių autorė skaitytojams jau pažįstama iš romano „Draudžiu“, Wattpad platformoje sulaukusio 24 tūkstančių peržiūrų. Naujas meilės romanas „Lik čia“ kviečia panardyti po herojų jausmų ir vidinių konfliktų jūrą.

Jau dešimt metų Ieva neįstengia ištrūkti iš užburto rato, į kurį pateko po kelias akimirkas trukusios aistringos pažinties su amerikiečių kariškiu. Viename Šiaulių bare sutiktas nepažįstamasis dingo nepasakęs nė savo vardo, o merginai liko tik nuobodus darbas ir vienatvė. Kai jau kone susitaiko, kad artimų santykių užmegzti nepavyks, likimas pametėja avantiūrą.

Tolimo giminaičio laiškas kviečia skristi į Ameriką. Ten Ievos laukia ne tik pribloškiama žinia, bet ir... susitikimas su paslaptinguoju kariškiu iš baro. Tiesa, šįkart jis labiau primena gyvenimo palaužtą narkomaną nei prisiminimuose ją lankantį seksualų vyrą.

Tačiau likimas Ievą ir Metju po dešimties metų vėl suvedė ne veltui. Kokių staigmenų ir išbandymų jiems teks patirti?

Aistros ir tamsių paslapčių kupinos istorijos – išskirtinis K. B. M. LION slapyvardžiu kuriančios lietuvių rašytojos braižas.

„Niekada nemaniau, kad rašysiu. Jei prieš dešimt metų kas nors būtų pasakęs, kad mano knyga bus parduotuvių lentynose, būčiau pasukiojusi pirštą prie smilkinio ir pasakiusi: „Nesvaik." Rašyti man trukdė disleksija. Tačiau sunkiausiomis akimirkomis prisimindavau, kad esu gimusi po Liūto ženklu, todėl man nevalia palūžti. Pasirinkau K. B. M. Lion slapyvardį ir net romaną pradėjau rašyti sąsiuvinyje, ant kurio viršelio buvo pavaizduotas liūtukas... Mažytis, baikštus ir sutrikęs, kokia tuo metu buvau ir pati. Augau su kiekvienu žodžiu, drąsėjau su kiekviena eilute. Šiandien suprantu, kad tik nuo mūsų ryžto priklauso, kokį kelią nueisime. Mielas švelnus kačiukas gali virsti didingu liūtu," – sako rašytoja K. B. M. Lion.


  • Autorius: K.B.M. Lion
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094872822

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lik čia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lik čia", K.B.M. Lion. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar K.B.M. Lion su knyga "Lik čia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lik čia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė K.B.M. Lion. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lik čia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lik čia" perkama kartu