0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Likimas vėl suvedė juos

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Likimas vėl suvedė juos " aprašymas

Rytų Anglijos pakrantėje įsikūrusiame Vitbio uoste gyvenimas teka įprasta vaga. Vasarą keičia ruduo, rudenį – uosto gyvenimą kiek sukaustanti žiema. Tačiau lemtingų įvykių grandinė pralaužia ledus. Prisiekusios niekada netekėti damos staiga pamiršta sau duotus pažadus, o užkietėję viengungiai negali atsispirti iki tol nepažintam jausmui. Ir iki šiol buvęs šaltas uostamiestis tampa Meilės uostu.

"Likimas vėl suvedė juos" - trijų knygų serijos "Meilės uostas" trečia knyga.

Ledi, vengianti viešumos, ir vikontas, turintis paslapčių...
Vitbio pakrantėje Frensė Vebster vėl sutinka atšiaurųjį Artūrą Ambertoną. Bet dabar jis jau ne tas veržlus jaunas džentelmenas, kuriam kadaise ji buvo neabejinga. Bėgant metams pasikeitė ir pati Frensė.
Po tragiško nutikimo liko ne tik fizinių, bet ir emocinių randų. Frensė gyvena atsiskyrėlės gyvenimą. Tačiau ji jau susitaikė su likimu ir dėl mylimos sesers Lidijos laimės paaukos savąją. Ji brangina naująją draugystę su Artūru ir stengiasi neparodyti jam savo tikrųjų jausmų. Bet vieną dieną Artūras pasiūlo už jo tekėti!
Nejaugi Artūro ketinimai rimti ir jis iš tiesų ją myli? O gal tik nori atkeršyti jos seseriai? Jei ištars lemtingąjį „taip“, ar Frensės branginama sesuo netaps didžiausiu sutuoktinių priešu?

Iš anglų kalbos vertė Asta AdomavičienėParašykite atsiliepimą apie "Likimas vėl suvedė juos "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Likimas vėl suvedė juos ", kurią skaitytojams dovanoja Jenni Fletcher. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jenni Fletcher su knyga "Likimas vėl suvedė juos " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Likimas vėl suvedė juos " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jenni Fletcher. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Likimas vėl suvedė juos " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Likimas vėl suvedė juos " perkama kartu