0

Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga)

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 13,98 €*
Sutaupote: 1.99 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga)

  • Serija: Raganius
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • ISBN ar kodas: 9786090129975

2021-03-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga)" aprašymas

Maginės fantastikos knygų ciklo „Raganius“ autorius Andrzej Sapkowski gimė Lenkijoje 1948 m. Išgarsėjęs dar pirmu apsakymu „Raganius“, jis parašė apie raganių Geraltą tris apsakymų rinkinius ir penkis romanus, jie išversti į daugelį kalbų.
2007 m. pagal „Raganiaus“ ciklą sukurtas kompiuterinis žaidimas „The Witcher“ irgi sulaukė pasaulinės sėkmės. 2016 m. už gyvenimo nuopelnus Andrzej Sapkowski gavo Pasaulio maginės fantastikos apdovanojimą (World Fantasy Award).

"Žmonėms patinka išsigalvoti bjaurybes ir bjaurumus. Tada patys sau atrodo nebe tokie bjaurūs."
Andrzej Sapkowski

Raganius Geraltas iš Rivijos – profesionalas, turintis magišką medalioną, jo tikslas – sunaikinti pasaulyje tūnantį blogį. Tačiau ne viskas, kas slypi tamsoje, yra blogas, ir ne kiekvienas, kas atrodo gerai, – siekia gėrio.

„Likimo kalavijas“ – antroji „Raganiaus“ ciklo knyga. Stebuklingoje magijos šalyje raganius Geraltas sutinka daugybę mitinių būtybių. Puikiai įvaldęs kalaviją ir magijos meną, jis negailestingai naikina strigas, zeuglus, basiliskus ir kitas pabaisas, kartu, saugodamas pasaulio moralinę bei biologinę pusiausvyrą, padeda drakonams, dopleriams ir žemuliams. Geraltui, nuolat pakliūvančiam į intrigų ir karščiausių aistrų verpetą, tenka būti ir stebėtoju, ir didvyriu, kaltinamuoju ir teisėju, auka ir budeliu...

Iš lenkų k. vertė Evaldas Liutkevičius, Rasa Liaugaudaitė, Vidas Morkūnas

Parašykite atsiliepimą apie "Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Andrzej Sapkowski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrzej Sapkowski su knyga Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrzej Sapkowski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Likimo kalavijas (Ciklo „Raganius“ 2-oji knyga)" perkama kartu