0

Likimo reveransai

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 1.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Likimo reveransai

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090305652

2020-09-30 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Likimo reveransai " aprašymas

Šiltus ir jaukius istorinius meilės romanus rašančios autorės Catherine Tinley knyga „Likimo reveransai“ – tobulas ir gardus desertas širdžiai bei sielai. Rašytoja puikiai žino, kaip skaitytojus nukelti į erą, kurioje visuomenė buvo susaistyta etiketo, taisyklių ir nuostatų, kildavo sensacingi skandalai ir gyveno nepaprastai žavingi šelmiai.

Mariana Grant – kilminga panelė, kuri visą gyvenimą praleido apsupta turtų ir mylinčios šeimos. Deja, mirus tėvams, namų valdymą į rankas perima Marianos dėdė. Mergina pradeda bijoti dėl savo pačios saugumo ir neturėdama kitos išeities yra priversta sprukti iš namų, tapti savarankiška ir užsidirbti pragyvenimui. Kitaip tariant – jai teks pereiti į kitą socialinio sluoksnio pusę. Slėpdama savo tapatybę Mariana Grand įsidarbina guvernante Kingsvudo grafo namuose.

Grafas Ašas iš pažiūros šiurkštus. Jis sugrįžo valdyti turtų, bet nežino nei ko griebtis, nei kaip susitvarkyti su namų moterų dramomis. Netrukus Marianos, kuri dabar yra ponia Bolton, ir Ašo keliai susikerta, o autorė smagiai žongliruoja šia pažintimi, jausmais ir paslaptimi.

Catherine Tinley į romaną „Likimo reveransai“ įdėjo labai daug. Čia matome ir drąsų pabėgimą iš kadaise saugios aplinkos, naują gyvenimo pradžią, užsimezgusias draugystes, viltį ir vis dar persekiojančią baimę bei realų, iš praeities sekantį pavojų. Skaitytojus sužavės jaunos moters stiprybė ir gebėjimas įveikti negandas. Riteriškumas ir romantika – esminiai šį romaną apibūdinantys žodžiai.

Airių rašytoja Catherine Tinley kuria jaukius meilės romanus su laiminga pabaiga. Autorės knygos priskiriamos istorinės romantikos žanrui. Veiksmas vyksta dvaruose, pilyse, knygose sutinkame grafus ir grafienes, tarnus, aristokratus ir jų intrigas bei aukštuomenės skandalus. Autorė itin daug dėmesio skiria detalėms, veikėjų drabužiams, interjerams.
Anksčiau Catherine Tinley dirbo Nacionalinės sveikatos tarnybos departamente, taip pat buvo labdaros organizacijos prezidentė. Šiuo metu ji knygų rašymą taip pat derina su darbu vyriausybinėje organizacijoje.
Rašytojos įkvėpėja yra Jane Austen. Pirmasis Catherine Tinley meilės romanas debiutavo itin sėkmingai ir buvo nominuotas prestižinei angliškai rašančių autorių RITA Awards premijai už geriausią istorinės romantikos romaną, o taip pat pateko tarp geriausios pirmosios knygos premijos nominantų.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Grigoraitytė

Parašykite atsiliepimą apie "Likimo reveransai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Likimo reveransai , kurią skaitytojams dovanoja Catherine Tinley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Catherine Tinley su knyga Likimo reveransai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Likimo reveransai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Catherine Tinley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Likimo reveransai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Likimo reveransai " perkama kartu