0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lilė ir Liusė

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lilė ir Liusė


2021-04-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lilė ir Liusė " aprašymas

Graikų autorė Anna Veriopoulou sukūrė nepaprastai jautrią istoriją vaikams, kuri tikrai patiks ir visiems suaugusiems. „Lilė ir Liusė“ – diskutuoti kviečianti knyga apie žmogaus ir gyvūno draugystę.

Lilė yra mergaitė, kuri gyvena mažame kaimelyje. Jos namai yra patys atokiausi, o šalia plyti miškas, viliojantis į daugybę nuotykių. O dar per jį teka žavus upeliukas, šalia kurio smagu žaisti. Tačiau vieną dieną Lilė pasijaučia labai vieniša. Jai nebeįdomu žaisti vienai ir ji tyliai svajoja apie mažą draugą. Ir čia, lyg mostelėjus burtų lazdele, miške pasigirsta tylus amsėjimas ir atbėga didelis šuo.

Lilė nustemba ir netrukus aptinka antkaklį su medalionu. Liusė! Štai, koks šio linksmo, pasimetusio šunelio vardas. Liusė netrunka tapti geriausia Lilės drauge. Jos kartu miega, žaidžia, susiranda kitų draugų ir net gelbėja kaimo žmones nuo potvynio! Siužetas intriguoja!

Vaikams skirta iliustracijų žanro knygelė „Lilė ir Liusė“ yra jauki ir pamokanti. Ji kviečia diskutuoti apie žmogaus ir gyvūnų draugystę, santykius, mažųjų draugų teises, atsakomybę už juos ir rūpestį. O taip pat knygelė kalba apie nuoširdaus dovanojimo nieko nelaukiant atgal svarbą. Visa tai papasakota per smagius veikėjų nuotykius miške ir kaimelyje.

Anna Veriopoulou iliustruota knygelė vaikams „Lilė ir Liusė“ užtikrina, kad draugystė gali nugalėti visas kliūtis!

Anna Veriopoulou – vertėja, rašytoja ir iliustratorė, kilusi iš Atėnų. Autorė studijavo okeanografiją, ispanų kalbą ir kultūrą. Autorės įsitraukimas į ispanakalbę kultūrą yra gana aistringas. Kurį laiką ji gyveno Ispanijoje, taip pat ji dėstė šią kalbą įvairiose ugdymo įstaigose. Ji aktyviai dalyvauja ispanų literatūros seminaruose ir verčia šios šalies knygas. Taip pat Anna Veriopoulou yra portalo ispanija.gr apžvalgininkė.

Iš anglų kalbos vertė Martyna Bražiūnaitė.

Ieškote jautrios knygos visai šeimai? Trumpas aprašymas sufleruoja, kad „Lilė ir Liusė“ kaip tik tokia. Kviečiame online knygyne pavartyti ištrauką ir knygelę įsigyti internetu. Daugiau įdomių knygų už gerą kainą pasižvalgykite tarp akcijų bei išpardavimų, juk visada turime leidinių pigiau. Nežinote, ką pirkti? Įvertinkite puslapių skaičių, aprašymą, santraukas, pasidairykite atsiliepimų bei apžvalgų ir tikrai išsirinksite!


  • Autorius: Anna Veriopoulou
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 25x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098232219

Parašykite atsiliepimą apie "Lilė ir Liusė "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lilė ir Liusė , kurį parašė Anna Veriopoulou. Siūlome ne tik išsamų Lilė ir Liusė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anna Veriopoulou. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lilė ir Liusė . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lilė ir Liusė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lilė ir Liusė " perkama kartu