TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Lingu palingu balti suoleliai: kalendorinės dainos (su CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-08-23 Edita

Faina knyga, kurioje išskirstytos l.l.dainos paal kalendorių. Advento, Kalėdų, užgavėnių, gavėnios ir t.t. Esu patenkinta :)


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.69 SoldOut

Knygos "Lingu palingu balti suoleliai: kalendorinės dainos (su CD)" aprašymas

Kalendorinės dainos sudaro labia negausią, tačiau savitą lietuvių dainuojamosios tautosakos dalį.
Kalendorinių dainų tekstuose tarsi į vientisą audinį susipynė tikroviški, buitinio gyvenimo vaizdai ir fantastiniai įvaizdžiai. Juose simbolių ir metaforų kalba buvo užšifruota bene svarbiausia idėja - deklaruoti gyvybę, augimą, vaisingumą.
Svarbiosios metinės šventės, sutampančios su natūraliais gamtos kaitos ciklais, viena po kitos vis išjudindavo įprastą žemdirbio gyvenimo ritmą, kaskart sutelkdamos jo dėmesį į tuos pačius svarbiausius būties dalykus – santykį su žeme, gamta, protėviais, primindamos pareigą rūpintis žmonių giminės pratęsimu. Štai todėl visame liaudies kalendoriuje randame pasikartojančius papročių ir apeigų elementus, juose įžvelgiame tapačią ar artimą prasmę. Tad ir ši knyga, pateikdama nors ir nedidelį pluoštą kalendorinių dainų tautosakos, vis tiek leidžia pažinti apeiginės žodinės kūrybos savitumą ir gelmę.
Kompaktinėje plokštelėje galima pasiklausyti 46 autentiškų garso įrašų.Kiti taip pat domėjosi


2017-08-23

Faina knyga, kurioje išskirstytos l.l.dainos paal kalendorių. Advento, Kalėdų, užgavėnių, gavėnios ir t.t. Esu patenkinta :)

Parašykite atsiliepimą apie "Lingu palingu balti suoleliai: kalendorinės dainos (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lingu palingu balti suoleliai: kalendorinės dainos (su CD)", Aušra Žičkienė, Jurgita Ūsaitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aušra Žičkienė, Jurgita Ūsaitytė su knyga "Lingu palingu balti suoleliai: kalendorinės dainos (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lingu palingu balti suoleliai: kalendorinės dainos (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušra Žičkienė, Jurgita Ūsaitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lingu palingu balti suoleliai: kalendorinės dainos (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lingu palingu balti suoleliai: kalendorinės dainos (su CD)" perkama kartu