0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lingvodidaktikos terminų žodynas

  • Nuolaida knygai -66%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 10,37 €*
Sutaupote: 6.78 € (66%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lingvodidaktikos terminų žodynas


2021-04-30 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lingvodidaktikos terminų žodynas" aprašymas

Žodyne pateikiama diduma šiuolaikinės lingvodi­daktikos bendrųjų ir specialiųjų terminų, apimančių sudėtingą kalbų mokymosi ir mokymo kompleksą ir jo sąsajas su kitais dalykais. Buvo surinkti jau vartojami lingvodidaktikos terminai, sukurti trūkstami anglų, prancūzų, vokiečių, rusų literatūroje vartojamų terminų lietuviški atitikmenys, sudaryta jų bendra sistema ir pateiktos visų terminų apibrėžtys.Parašykite atsiliepimą apie "Lingvodidaktikos terminų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Specializuoti žodynai

M. Ramonienė, J. Brazauskienė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lingvodidaktikos terminų žodynas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lingvodidaktikos terminų žodynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lingvodidaktikos terminų žodynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lingvodidaktikos terminų žodynas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, M. Ramonienė, J. Brazauskienė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lingvodidaktikos terminų žodynas" perkama kartu