Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Linkolnas bardo

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Linkolnas bardo" aprašymas

Pirmasis amerikiečių rašytojo George Saunders, iki šiol kūrusio trumpas istorijas ir apsakymus, romanas „Linkolnas bardo“ ("Lincoln in the Bardo") pelnė vieną presitižiškiausių „Man Booker“ apdovanojimų ir tapo bestseleriu.

1862 m. vasaris. Jungtinėse Amerikos Valstijose jau beveik metus vyksta pilietinis karas. Kovos prasidėjo itin rimtai ir pamažu visi supranta, kad tai bus ilgas ir kruvinas laikotarpis. Tuo pat metu prezidento Linkolno vienuolikmetis sūnus Vilis guli ligos patale be jokios vilties išgyventi. Nepaisant vilčių, kad berniuko sveikata gerėja, Vilis miršta ir tėvui lieka tik milžiniška širdgėla. Jis gedi ir sako, kad sūnus buvo per geras šiam pasauliui, todėl Dievas jį pasiėmė. Laikraščiuose skelbiama, kad Linkolnas keletą kartų buvo nuėjęs į kriptą, palaikyti glėbyje savo mirusį sūnų.

Jaunasis Vilis Linkolnas patenka į savotišką skaistyklą, tarpinį būvį tarp mirties iki naujo persikūnijimo, Tibeto tradicijoje vadinamą bardo, kur dvasios šurmuliuoja aplink, skundžiasi, užjaučia, ginčijasi ir atgailauja. Viliui taip pat teks rimtai kovoti dėl savo sielos.

Romanas „Linkolnas bardo“ – tai originaliausias, jaudinantis, žmogiškojo pasaulio ribas peržengiantis autoriaus kūrinys. Tai išskirtinė literatūrinė patirtis, kurią gali suteikti tik George Saunders.

Pasinaudojęs istoriniu įvykiu, knygos „Linkolnas bardo“ autorius pasakoja šeimos meilės ir praradimo istoriją. Rašytojas pasitelkia nepaprastą vaizduotę ir istorijos veiksmą iš realybės perkelia į jaudinančią ir kiek gąsdinančią antgamtinę aplinką.

„Linkolnas bardo“ yra nuostabus, vaizduotės kupinas vieno reikšmingiausių šiuolaikinių autorių kūrinys. Drąsus, turtingas ir mąstyti skatinantis pasakojimas - tai tarsi liudijimas, kaip nuoširdžiai ir galingai literatūra gali atspindėti žmonėms rūpimus dalykus. G. Saunders pasitelkia naują formą, kuri padeda jam atskleisti visą panoramą vaizdų ir balsų – istorinių ir išgalvotų, gyvų ir mirusių. Autoriaus tikslas – užduoti skaitytojams vieną svarbiausių klausimų – kaip mes gyvename ir kaip mylime, žinodami, kad visa tai vis tiek turės baigtis.

„Kaip ir tikėtųsi bet kas susipažinęs su G. Saunders darbais – jo pirmas romanas neįtikėtinai originalus.“
The Washington Post

„Veriantis širdį ir juokingas... Nors ir dieviškai komiškas, „Linkolnas bardo“ taip pat yra gilus ir jaudinantis.“
USA Today

„Drauge su nuostabiu ekscentriškumu „Linkolnas bardo“ perteikia ir didžiulę empatiją.“
Time

George Saunders
(g. 1958 m.) – amerikiečių rašytojas. Iki šiol kūręs apsakymus ir esė, autorius jau spėjo pelnyti nemažai reikšmingų apdovanojimų. Pirmasis jo romanas „Linkolnas bardo“ buvo sutiktas su didžiuliu susidomėjimu ir sulaukė nemažos sėkmės. 2017 metų geriausių New York Times knygų dešimtuke atsidūręs romanas buvo apdovanotas ir viena prestižiškiausių „Man Booker“ premija.

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė


  • 2017 metų Bukerio premija

  • Autorius: George Saunders
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442704

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Linkolnas bardo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Linkolnas bardo", George Saunders. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar George Saunders su knyga "Linkolnas bardo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Linkolnas bardo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George Saunders. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Linkolnas bardo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Linkolnas bardo" perkama kartu