0

Linksmasis miškas

Informacija

Linksmasis miškas

  • Leidėjas: Paveiksliukas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 4779048370142

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Linksmasis miškas" aprašymas

Kiškį, žongliruojantį kankorėžiais, vilką, žaidžiantį lėktuvėliu, į žvaigždes spoksančią pelėdą ir daug kitų padūkusių miško gyventojų rasi šioje spalvinimo knygelėje.

Parašykite atsiliepimą apie "Linksmasis miškas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Linksmasis miškas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Linksmasis miškas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Linksmasis miškas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Linksmasis miškas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Linksmasis miškas" perkama kartu