-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Linksmasis ūkis. Pirmieji žodeliai ir žodelyčiai

Kaina: 3,75 €
Kaina su kodu: 3,38 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 3.751 InStock
Į krepšelį 3,38 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Linksmasis ūkis. Pirmieji žodeliai ir žodelyčiai “ aprašymas

Kartoninė spalvingai iliustruota sulankstoma knygelė-armonikėlė puikiai tiks mažiesiems skaitytojams susipažinti su ūkio garsais.Parašykite atsiliepimą apie „Linksmasis ūkis. Pirmieji žodeliai ir žodelyčiai “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Linksmasis ūkis. Pirmieji žodeliai ir žodelyčiai “, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Linksmasis ūkis. Pirmieji žodeliai ir žodelyčiai “ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Linksmasis ūkis. Pirmieji žodeliai ir žodelyčiai “. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Linksmasis ūkis. Pirmieji žodeliai ir žodelyčiai “ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Linksmasis ūkis. Pirmieji žodeliai ir žodelyčiai “ perkama kartu