0

Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai

Informacija

Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094411489

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai" aprašymas

Nuobodžiauji? Imk knygelę "Linksmieji galvosūkiai. Mamulė Mū ir Varna" ir eik žaisti kartu su Mamule Mū ir Varna!

Jos nardo ežere, supasi ant sūpynių, sprendžia kryžiažodžius, skraido, važinėja dviračiu, stato namus, ilsisi, kuria išradimus, piešia, groja, iškylauja, svajoja, rašo eilėraščius, žiūri į žvaigždes, tvarkosi, skina gėles ir šoka.

Žaisk su Mamule Mū ir Varna, o po to viską nuspalvink!


Iliustravo Sven Nordqvist

Parašykite atsiliepimą apie "Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai, kurį parašė Jujja Wieslander, Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jujja Wieslander, Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai" perkama kartu