Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Linksmieji uždavinukai. Pratybų sąsiuvinis 6-7 metų vaikams

Kaina: 2,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 2.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Linksmieji uždavinukai. Pratybų sąsiuvinis 6-7 metų vaikams" aprašymas

Šis leidinys "Linksmieji uždavinukai" padės vaikams išmokti spręsti nesudėtingus sudėties ir atimties, taip pat loginius uždavinius. Vaikai sužinos, kad kiekvienas uždavinys turi šias dalis: sąlygą, klausimą, sprendimą ir atsakymą.

Kiekvieno puslapio apačioje jie suras matematinę grandinę, kuri padės treniruotis atliekant aritmetinius veiksmus. Apvedžiodamas geometrinės figūras kiekvieno lapo apačioje, vaikas greičiau išmoks orientuotis erdvėje ir popieriaus lape.

Vaikas gali nuspalvinti paveikslėlius. Vertėtų priminti jam, kad spalvintų neskubant, neužeinant už paveikslėlio kontūro.

Vaikas neturi pavargti.
Pamokėlės neturėtų viršyti 20-25 min.
Nepamirškite pagirti vaiko už puikiai atliktą darbą!


  • Autorius: Oksana Vasiliauskienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323419

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Linksmieji uždavinukai. Pratybų sąsiuvinis 6-7 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Linksmieji uždavinukai. Pratybų sąsiuvinis 6-7 metų vaikams", kurį pristato Oksana Vasiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Linksmieji uždavinukai. Pratybų sąsiuvinis 6-7 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Oksana Vasiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Linksmieji uždavinukai. Pratybų sąsiuvinis 6-7 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Linksmieji uždavinukai. Pratybų sąsiuvinis 6-7 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Linksmieji uždavinukai. Pratybų sąsiuvinis 6-7 metų vaikams" perkama kartu