0
Linksmoji abėcėlė
0.99 InStock

Linksmoji abėcėlė

  • Nuolaida knygai -61%
5.0
(2 įvertinimai)
Internetu: 0,99 €
Knygyne: 2,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2019-11-06 patogupirkti.lt

Kristina, parašykite el. laišką info@patogupirkti.lt
sutarsime

Informacija

Linksmoji abėcėlė

  • Leidėjas: Pegasas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 20
  • ISBN ar kodas: 9986699029

0.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Linksmoji abėcėlė" - karpoma abėcėlė - puiki dovanėlė Jūsų mažyliui. Tai naudingas užsiėmimas, žaidimas ir pamokėlės, kurios padės jam pažinti raides. Spalvindamas linksmus paveikslėlius ir raideles, vaikas gerai jas įsimins, Albume yra 10 lapų - 10 pamokėlių.

VIENA PAMOKĖLĖ. Vaikas nuspalvina tris paveikslėlius ir tris raides su mažosiomis raidelėmis, kurios yra viename lape. Apsukęs albumą, tame pačiame lape, dar kartą spalvina tokias pat raides. Būtų gerai, kad vaikas atrastų tas pačias raideles atspausdintame žodyje. Trys paveikslėliai su nuspalvintomis raidėmis atkerpami ir kiekvienas sulenkiamas per lenkimo linijas. Tuomet, įdedamas siūlelis ir suklijuojamos abi paveikslėlio pusės. Pamokėlės pabaigoje, iškerpami visi trys paruošti paveikslėliai su raidėmis, paliekant balta kontūrą aplink juos. Dabar, galime tris raideles - žaisliukus pakabinti prie vaiko darbo stalelio.

PASKUTINĖ PAMOKĖLĖ. Spalvindamas karpomąjj raidinėlį, vaikas prisimins ir pakartos visas raideles. Iš atskirų raidžių mažylis išmoks sudėti žodelius. "Linksmoji abėcėlė" - pirma mažoji kelionė į paslaptinga žinių pasaulį... Iškirpti ir suklijuoti raideles - žaisliukus gali padėti vyresni broliukai, sesutės, auklytės ar tėveliai. Šis naudingas užsiėmimas skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikučiams.

2019-11-06 patogupirkti.lt

Kristina, parašykite el. laišką info@patogupirkti.lt
sutarsime

2019-11-05 Kristina

Laba diena, norime jūsų pasiteirauti ar būtų galimybė 20-ai vaikų, kurių amžius 3-4 metai, sukomplektuoti knygelių už 2-2.5 eurus vienam vaikui iš pigiausių knygelių? Gal turite kokių pasiūlymų? Labai laukiame informacijos. Pagarbiai Kristina 860014441

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu