0

Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų)

Informacija

Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų)

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 90
  • ISBN ar kodas: 9786090504499

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų)" aprašymas

Knygoje yra daugybė lipdukų: mažų, didelių, abėcėlės raidžių, skaičių, su šventiniais palinkėjimais bei skirtų klijuoti ant dovanų. Spalvink mielus paveikslėlius, klijuok lipdukus, pasigamink savo advento kalendorių ir sukurk nuostabią šventinę nuotaiką!

Parašykite atsiliepimą apie "Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Linksmos Kalėdos. Spalvinimas su lipdukais (500 lipdukų)" perkama kartu