0

Linksmučių kaimas

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 10x10, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • ISBN ar kodas: 9789955073079

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Linksmučių kaimas" aprašymas
„Linksmučių kaimas“ - tai išsilankstanti kartoninė knygelė mažiesiems. Joje vaikai ras pieštus naminius gyvūnus ir smagius eilėraštukus apie juos.

Parašykite atsiliepimą apie "Linksmučių kaimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Linksmučių kaimas, kurią skaitytojams dovanoja Alfredas Steiblys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfredas Steiblys su knyga Linksmučių kaimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Linksmučių kaimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfredas Steiblys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Linksmučių kaimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Linksmučių kaimas" perkama kartu