-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd

Kaina: 9,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 9.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd" aprašymas

Selmos Lagerliof trilogija „Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd“ išspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Paskutinis švedų rašytojos, Nobelio literatūros premijos laureatės Selmos Lagerliof kūrinys – trilogija „Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd“. Tai istorijos, kuriose pasakojamas penkių kartų gyvenimas. Nesenstantis, subtilaus grožio ir elegancijos kupinas kūrinys.


Pirmoji trilogijos dalis „Liovenšioldų žiedas“ pasakoja apie pavydą ir kerštą, kuris gali būti įvykdytas net iš kapo. Pavogtas žiedas neša tik nelaimes kaltiems ir nekaltiems žmonėms, kol galiausiai grįžta pas tą, kuriam ir priklauso.


Už dalyvavimą Didžiajame Šiaurės kare žiedu ir titulu apdovanotas Bengtas iš Liovenšioldų, žinoma, su tuo žiedu turėjo būti ir palaidotas. Tačiau brangenybė greitai atsiduria vietinio ūkininko rankose. Užsisuka ilgas prakeiksmo ratas, kuris neša nelaimę po nelaimės ir mirtį tiek nusikaltusiems, tiek visai niekuo dėtiems žmonėms. Turi būti kažkas, kas tą užburtą ratą sustabdys. Tai pasakojimas ne tik apie lemtį, bet ir apie drąsias, ryžtingas moteris. Romanas „Liovenšioldų žiedas“ laikomas šiuolaikinio feministinio pasakojimo pradžia.


Antroje trilogijos dalyje „Šarlota Liovenšiold“ pasakojama jau apie kitą giminės kartą. Tai psichologinių ir socialinių įžvalgų persmelktas pasakojimas, kuriame gilinamasi į sudėtingą motinos ir sūnaus santykį. Šarlota myli Karlą Artūrą – abu jie turi Liovenšioldų kraujo. Tačiau jų jauna ir stipri meilė yra iš anksto pasmerkta. Knygoje autorė kalba apie pasirinkimus ir jėgas, kurie tuos pasirinkimus lemia. Gražiai ir ironiškai nutapyta meilės, kančios ir prakeiksmo istorija. Pagal šią knygą Švedijoje buvo pastatytas filmas.


Paskutinė trilogijos dalis „Ana Sverd“ pasakoja apie dvasininką Karlą Artūrą. Jis, kaip ir daugelis dvasininkų, giliai myli Dievą, tačiau neturi gerų kasdienio gyvenimo ir bendravimo su žmonėmis įgūdžių. Po išsiskyrimo su mylimąja, jis tik nori rasti moterį, kuri  padėtų jam susimokėti sąskaitas ir pamiršti skurdą. Jis susipažįsta su Ana, kuri taip pat siekia geresnio gyvenimo, tačiau neįsivaizduojamas likimo posūkis pavers šią istoriją kur kas dramatiškesne nei galima nuspėti.


Selma Lagerliof (1858–1940) – švedų rašytoja. Tapo pirmąja moterimi ir pirmąja švede, laimėjusia Nobelio literatūros premiją. Dirbo mokytoja nedideliame kaimelyje. 1890 dalyvavo vieno laikraščio paskelbtame konkurse – nusiuntė romano „Saga apie Gestą Berlingą“ ištraukas ir konkursą laimėjo. Iš viso parašė 24 knygas. Jos trilogija apie Liovenšioldus – paskutinis kūrinys, į kurį rašytoja sudėjo visą savo patirtį. Istorija apima daugiau nei šimtmetį.


Iš švedų kalbos vertė Eugenija Stravinskienė 


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Selma Lagerlof
  • Serija: Munken Premium
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955137733

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd", Selma Lagerlof. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Selma Lagerlof su knyga "Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Selma Lagerlof. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Liovenšioldų žiedas. Šarlota Liovenšiold. Ana Sverd" perkama kartu