0

Lipdukų knyga. Egiptas

Informacija

Lipdukų knyga. Egiptas

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 24x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9789955212317

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lipdukų knyga. Egiptas" aprašymas

Smagi pažintinė knygelė "Egiptas"supažindins vaikus su senovės Egipto turgumi, mokykla, šventyklomis, faraonais, laiduotuvėmis ir papročiais.

Pažintį praskaidrins smagūs ir spalvingi lipdukai.

Šioje serijoje taip pat rasite:
Gaisrininkai;
Piratai;
Gyvūnų rekordai.

Parašykite atsiliepimą apie "Lipdukų knyga. Egiptas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lipdukų knyga. Egiptas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Lipdukų knyga. Egiptas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lipdukų knyga. Egiptas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lipdukų knyga. Egiptas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lipdukų knyga. Egiptas" perkama kartu