0
Lipidų sutrikimai. Atsakymai į Jūsų klausimus
1.99 OutOfStock

Lipidų sutrikimai. Atsakymai į Jūsų klausimus

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Lipidų sutrikimai. Atsakymai į Jūsų klausimus

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 214
  • ISBN ar kodas: 9789955511809

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Šioje reikšmingoje apžvalgoje įdomiai ir visiškai naujai aprašomas lipidų pasaulis bei su juo susijusios ligos. Taigi tiek sveikatos priežiūros specialistai, tiek besidomintys pacientai gali daugiau sužinoti apie šią svarbią medicinos sritį. Trumpos apžvalgos ir išsamūs teorija pagrįsti įrodymai ypač turėtų dominti šios srities specialistus, bendrosios praktikos gydytojus!

Pratarmė


Kraujo riebalai ar kraujo lipidai pradėti tirti XVIII amžiuje, kai pirmą kartą iš alkoholinių tulžies akmenų ekstraktų buvo iškristalizuotas cholesterolis. Tada tyrėjai net nenutuokė, kad susidūrė su pagrindine aterosklerozės priežastimi - liga, kuri progresuodama šiandien lemia širdies priepuolių ir insultų epidemijas. Daugelis iš mūsų esame girdėję apie cholesterolį, tačiau ne kiekvienas supranta, kaip svarbu nustatyti nenormalų lipidų lygį. Iš tikrųjų šiuolaikinėje visuomenėje daugumos cholesterolio lygis yra nenormalus, todėl esame potencialios aterosklerozinės ligos rizikos. Kartais padidėjęs cholesterolio kiekis yra akivaizdus, tačiau būna situacijų, kai apie riziką įspėja pakitęs kitų kraujo lipidų kiekis; kai kada akivaizdžiai nepavojingas kiekis modifikuojamas pagerėja.

Tik per pastaruosius dešimtmečius sveikatos priežiūros specialistai tapo ne tik teorinių kraujo lipidų studijų, bet ir pažangios klinikinės praktikos pritaikymo liudininkais. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad lipidų kiekio sumažinimas išsaugo gyvybę ir užkerta kelią miokardo infarktui bei insultui, taigi sveikatos priežiūros specialistai yra atsakingi, kad šios išvados būtų praktiškai įgyvendintos. Iki šiol dėl tam tikrų priežasčių šis procesas vyko vangiai, tačiau tikslinga iniciatyva, naujos rekomendacijos ir direktyvos, sukurtos modernios sveikatos sveikatos priežiūros struktūros ir kryptys turi pakeisti nepalankią situaciją.

Sveikatos priežiūros specialistams ir visuomenei neišvengiamai kyla daug tokios svarbios ir besivystančios srities neaiškumų. Ši knyga turi atsakyti į visus klausimus, suteikti skaitytojui išsamių žinių. Taigi mes tikimės, kad ji bus naudinga sveikatos priežiūros specialistams, gydantiems lipidų apykaitos sutrikimus, taip pat daugybei žmonių, laukiančių tikslios, patikimos ir objektyvios informacijos, kuria galėtų vadovautis spręsdami savo sveikatos problemas.

Turinys

Pratarmė / Kaip naudotis šia knyga / Lipidų metabolizmo pagrindai / Aterosklerozė, lipidai ir kardiovaskulinė liga / Lipidų kiekiomatavimas / Lipidų apykaitos sutrikimai / Gydytinų individų nustatymas / Gydymas dieta ir gyvenimo būdo keitimas / Medikamentinisdislipidemijos gydymas / Klinikiniais tyrimais pagrįstas medikamentinis gydymas / Geriausios praktikos taikymas /Ypatingos situacijos / Ekonominiai aspektai / Nauji horizontai – 10 metų perspektyva .

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu