0

Lisidas, arba Apie draugystę

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lisidas, arba Apie draugystę

  • Leidėjas: Klasikų asociacija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 254
  • ISBN ar kodas: 9786099558127

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lisidas, arba Apie draugystę" aprašymas

Lisido pokalbis sukasi apie draugystę – jos sąvoką, apraiškas, filosofinį pagrindimą. Guvūs paaugliai ir pagyvenęs filosofas dalijasi savo draugystės patirtimi ir mėgina suprasti, ko ji verta.
Anksčiau tyrinėtojus labiausiai domino Lisido loginė sandara, argumentavimo eiga. Naujausi tyrimai šį Platono dialogą skaito kaip rimtą diskusiją apie tai, kas yra mįslingas žmonių santykis, vadinamas „draugyste“, kokia jo vieta asmeniniame gyvenime ir politinėje bendruomenėje.

Šioje knygoje skelbiami išsamūs komentarai ir įvadas pristato ne tik naujausias dialogo interpretacijas, bet ir originalias vertėjo įžvalgas.
Dialogo planas, bibliografija ir rodyklės atveria kelią savarankiškoms Platono veikalo studijoms.

Vertė Vilius Bartninkas

Parašykite atsiliepimą apie "Lisidas, arba Apie draugystę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lisidas, arba Apie draugystę, kurią skaitytojams dovanoja Platonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Platonas su knyga Lisidas, arba Apie draugystę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lisidas, arba Apie draugystę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Platonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lisidas, arba Apie draugystę palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lisidas, arba Apie draugystę" perkama kartu