⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lisidas, arba Apie draugystę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.39 SoldOut

Knygos "Lisidas, arba Apie draugystę" aprašymas

Lisido pokalbis sukasi apie draugystę – jos sąvoką, apraiškas, filosofinį pagrindimą. Guvūs paaugliai ir pagyvenęs filosofas dalijasi savo draugystės patirtimi ir mėgina suprasti, ko ji verta.
Anksčiau tyrinėtojus labiausiai domino Lisido loginė sandara, argumentavimo eiga. Naujausi tyrimai šį Platono dialogą skaito kaip rimtą diskusiją apie tai, kas yra mįslingas žmonių santykis, vadinamas „draugyste“, kokia jo vieta asmeniniame gyvenime ir politinėje bendruomenėje.

Šioje knygoje skelbiami išsamūs komentarai ir įvadas pristato ne tik naujausias dialogo interpretacijas, bet ir originalias vertėjo įžvalgas.
Dialogo planas, bibliografija ir rodyklės atveria kelią savarankiškoms Platono veikalo studijoms.

Vertė Vilius Bartninkas


  • Autorius: Platonas
  • Leidėjas: Klasikų asociacija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 254
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099558127

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lisidas, arba Apie draugystę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Platonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lisidas, arba Apie draugystę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lisidas, arba Apie draugystę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lisidas, arba Apie draugystę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lisidas, arba Apie draugystę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Platonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lisidas, arba Apie draugystę" perkama kartu