0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Literatūra – dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.55 SoldOut

Knygos "Literatūra – dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus" aprašymas

Tai lietuvių literatūros (kultūros) komentarai ir užduotys 9–12 klasėms.

Šis leidinys "Litertūra-dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus" skirtas mokyti(s) analizuoti privalomuosius grožinius kūrinius, ugdyti(s) asmeninį santykį su literatūra ir kultūra plačiąja prasme, kalbėtis apie gyvenimą, polemizuoti su autoritetais, nagrinėjamų kūrinių personažais. Leidinį sudaro programinių kūrinių ištraukos, negrožiniai tekstai, kuriuos sieja gamtos tematika. Pateikiamos užduotys ir komentarai padeda į analizuojamas gamtos temas, žmogaus ir gamtos santykio problemas pažvelgti plačiau, giliau.

Leidinys "Litertūra-dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus" pravartus rengiantis rašiniui, nes siūlomomis užduotimis kviečiama pagrįsti ar paneigti teiginius, ieškoti argumentų ir kontrargumentų, daryti išvadas, vertinti, sieti bei lyginti kultūros, socialinio gyvenimo reiškinius, kurti samprotavimo ir literatūrinio rašinio pastraipas.

Leidinio "Litertūra-dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus" pabaigoje pateikiamas rašinių ar diskusijų žmogaus ir gamtos santykio temomis sąrašas.

  • Autorius: Onutė Baumilienė
  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955165040

Parašykite atsiliepimą apie "Literatūra – dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Literatūra – dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus", kurią skaitytojams dovanoja Onutė Baumilienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Onutė Baumilienė su knyga "Literatūra – dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Literatūra – dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Onutė Baumilienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Literatūra – dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Literatūra – dialogo partneris samprotaujant. Gamta ir žmogus" perkama kartu