0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 1.70 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys" aprašymas

Tradicinis, tik šiais metais – jubiliejinis, 10-asis jaunųjų menininkų (rašytojų ir dailininkų) kūrybos rinkinys „Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys“, kurį sudaro šešios knygelės viename aplanke.

Šiemet čia rasite poečių Alinos Borzenkaitės, Uršulės Toleikytės, prozininkių Augustės Jasiulytės, Ievos Marijos Sokolovaitės, Nomedos Griškevičiūtės, Uršulės Toleikytės bei dailininkų Agotos Bričkutės, Felicijos Dudoit, Karolinos Latvytės Bibiano, Domo Mykolo, Gretos Šležaitės kūrybą. 6-oji knygelėje „Artefaktai” (sudarytoja Rasa Milerytė) spausdinami ankstesnių festivalio dalyvių kūryba, įžvalgos apie festivalį bei gausi fotogalerija.

Kai kam gal ši pažintis su jaunaisiais kūrėjais nebus pirmutinė, o kai kas, perskaitę šiųmetes „Literatūrines slinktis”, įsidemės šių autorių vardus. Bet kuriuo atveju, sekti menininko kūrybinius žingsnius nuo pat pradžios – yra išskirtinė galimybė.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 13x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 2424-5348-2021

Parašykite atsiliepimą apie "Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Literatūrinės slinktys 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūrybos rinkinys" perkama kartu