-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Literatūriniai portretai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 1.95 SoldOut

Knygos "Literatūriniai portretai" aprašymas

Juozas Tumas Vaižgantas - lietuvių literatūros prozininkas, publicistas, literatūros istorikas ir kritikas, geriausiuose savo kūriniuose spalvingai pavaizdavęs XIX a. pabaigos ir XX a. pradžios lietuvių visuomeninį gyvenimą, atskleidęs būdingus žmonių psichologijai bruožus, atkūręs buitinį - etnografinį krašto vaizdą. Rašytojo pažiūros buvo buržuazijos, klerikalinės krypties, tačiau grožinėje literatūroje ne kartą sugebėjo pakilti virš idėjinių ir klasinių ribotumų, išreikšti visuomeninius ir bendražmogiškuosius idealus. Ilgai, aktyviai ir savitai reikšdamasis įvairiuose grožinės prozos bei kritikos žanruose, Vaižgantas atliko reikšmingą vaidmenį lietuvių literatūros raidoje.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Literatūriniai portretai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Literatūriniai portretai", Juozas Tumas-Vaižgantas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Juozas Tumas-Vaižgantas su knyga "Literatūriniai portretai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Literatūriniai portretai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Tumas-Vaižgantas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Literatūriniai portretai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Literatūriniai portretai" perkama kartu