Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Literatūros analizės kritinių metodų pagrindai

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.74 SoldOut

Knygos „Literatūros analizės kritinių metodų pagrindai“ aprašymas

Ar kritika žudo literatūrą? – klausiama knygos pratarmėje, ir tuoj pat atsakoma – juk ji būtina literatūrai - literatūros kūriniui reikia jį aiškinančio ir nušviečiančio diskurso, literatūra pati provokuoja jo atsiradimą. Knygoje patariama, kaip subjektyvų asmeninį literatūros vertinimą paremti akademine kritika, naujais supratimo būdais, kuriuos suteikia istorija, sociologija, psichoanalizė ir kalbotyra. Kiekvieną skyrių rašė šios srities specialistas savo pasirinktu metodu ir stiliumi. Vertė Rūta Kisielytė, Akvilė Melkūnaitė, Genovaitė Dručkutė, Jūratė Skersytė, Saulius Repečka


Parašykite atsiliepimą apie „Literatūros analizės kritinių metodų pagrindai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Literatūros analizės kritinių metodų pagrindai“, Daniel Bergez, Pierre Barberis, Pierre-Marc de Biasi, Marcelle Marini, Gisele Valency. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Daniel Bergez, Pierre Barberis, Pierre-Marc de Biasi, Marcelle Marini, Gisele Valency su knyga „Literatūros analizės kritinių metodų pagrindai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Literatūros analizės kritinių metodų pagrindai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daniel Bergez, Pierre Barberis, Pierre-Marc de Biasi, Marcelle Marini, Gisele Valency. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Literatūros analizės kritinių metodų pagrindai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Literatūros analizės kritinių metodų pagrindai“ perkama kartu