Knygų išpardavimas: net 4900 knygų! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai

Kaina: 59,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 59.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai" aprašymas

„Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai“ - geriausių visų laikų romanų rinkinys kolekcinėje dėžutėje – tobula dovana mėgstantiems vertingą klasiką.

Vieno žymiausių, labiausiai skaitomų ir vertinamų Rusijos rašytojų, kurio 200 metų gimimo jubiliejų švenčiame 2021 metų pabaigoje, geriausių romanų rinkinys akį traukiančioje kolekcinėje dėžutėje – tai dovana, kurią įvertins kiekvienas giliamintės, daugiasluoksnės literatūros gerbėjas. Tai rinkinys, kurio vertė atsiskleidžia su kiekvienu puslapiu, o išmintingos genialaus rašytojo mintys neapleidžia ilgus metus.

Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrų rinkinį sudaro:

UŽRAŠAI IŠ MIRUSIŲJŲ NAMŲ

Pagrindinis veikėjas Aleksandras Petrovičius Goriančikovas, nužudęs savo žmoną, atsiduria katorgoje, kur jo laukia fiziniai ir moraliniai išbandymai. Remdamasis savo autentiškais išgyvenimais, F. Dostojevskis per jam būdingą humaniškosios ir filosofinės pasaulėžiūros prizmę romane perteikia dramatišką katorgos realybę, kurioje atsispindi kalinių ir visuomenės susiskaldymas į klases, Sibiro ypatumai ir tikrasis XIX a. Rusijos veidas.

LOŠĖJAS

Jaunas mokytojas Aleksejus Ivanovičius, tarnaujantis nusigyvenusiam generolui, mėgina laimėti jo podukros Polinos meilę. Aikštinga moteris manipuliuoja Aleksejaus jausmais, siūlo savo širdį mainais į turtus. Iš pradžių Aleksejus neketina užtrukti prie ruletės stalo, jo tikslas – pagerinti savo finansinę padėtį, kad įsiteiktų Polinai. Tačiau žaidimas tampa vis azartiškesnis, adrenalinas stipriau plūsta venomis, ir vyras visiškai atsiduoda fatališkam troškimui lošti ir laimėti.

IDIOTAS

Pagrindinis knygos herojus – kunigaikštis Myškinas – neabejotinai vienas įdomiausių F. Dostojevskio sukurtų personažų.Romane pasakojama, kaip po ilgo gydymosi psichiatrinėje ligoninėje Šveicarijoje Myškinas grįžta į Rusiją ir mėgina tapti visaverčiu visuomenės nariu. Tačiau dėl įgimto geranoriškumo aplinkiniai jį mato kaip keistą naivuolį, idiotą, o ne tobulo žmogaus pavyzdį. Naiviai vaikiška ir nesugadinta kunigaikščio asmenybė, susidūrusi su visuomenės normomis, ne tokiais geraširdžiais žmonėmis, intrigomis, vėl pamažu grimzta į beprotybę…

NUSIKALTIMAS IR BAUSMĖ

Daugiasluoksnis pasakojimas apie nepasiturintį jaunuolį Raskolnikovą, kuris padaro nusikaltimą – nužudo turtingą palūkininkę ir netikėtai nusikaltimo vietoje pasirodžiusią jos seserį. Užvaldęs kaltės jausmas Raskolnikovo gyvenimą pakreipia netikėta linkme. Pagrindinis herojus išgyvena moralinę dramą, o jo kaltės ir atpirkimo procesą lydi šantažas, vienatvė, meilė, pamišimas.

BROLIAI KARAMAZOVAI

Religija ir ateizmas, idealizmas ir materializmas, protas ir dvasia, revoliucija ir taikus dvasinio tobulėjimo kelias – tai tik kelios temos, gvildenamos sudėtingoje ir intriguojančioje tėvažudystės istorijoje. Kai kas teigia, kad F. Dostojevskis „išpranašavo“ Rusijos likimą. Kurdamas Karamazovų šeimos ir su ja susijusių personažų paveikslus, autorius atspindi pagrindines epochos idėjas: permainų nuojautą, dvasinę asmenybės krizę, žmogiškųjų santykių perkainojimą. F. Dostojevskis ir mums iškelia klausimą: kas nutinka žmogui, kuris praranda tikėjimą?

Fiodoras Dostojevskis – vienas žymiausių, labiausiai skaitomų ir vertinamų Rusijos rašytojų, kurio darbai įtaigiai analizuoja asmenybių psichologinius paveikslus esant itin sudėtingai politinei, socialinei ir dvasinei XIX a. šalies atmosferai. Viso pasaulio literatūros analitikai stebėjosi genialiu F. Dostojevskio gebėjimu numatyti bei analizuoti sudėtingiausius žmogaus gyvenimo reiškinius, kelti klausimus, į kuriuos dar niekas nebuvo radęs atsakymų, o daugybė žymių rašytojų, tokių kaip Antonas Čechovas, Ernestas Hemingway‘us, Friedrichas Nietzsche ir Jean-Paulis Sartre‘as laikė jį savo mokytoju. Iš jo kūrybos išaugo rusų religinė filosofija, prancūzų egzistencializmas, jo vaidmuo nepaprastai reikšmingas formuojantis psichoanalizei bei siurrealizmui. Nors ir parašyti prieš daugiau nei pusantro šimto metų, F. Dostojevskio romanai aktualumo nepraranda ir šiandien.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai", Fiodoras Dostojevskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fiodoras Dostojevskis su knyga "Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fiodoras Dostojevskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Literatūros genijaus F. Dostojevskio šedevrai" perkama kartu