0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lithuania and Globalization

Kaina internetu: 42,62 €
Kaina knygyne: 47,68 €*
Sutaupote: 5.06 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 42.62 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lithuania and Globalization" aprašymas

Monografija "Lithuania and Globalization" parašyta angliškai su tikslu turėti platesnę audienciją Europos Sąjungoje.
Pačios monografijos tikslas: atverti pagrindinius filosofinius principus, įskaitant „ontologiją” ir „metafiziką” kurių struktūros grindžia modernių vakarų sąvokas kas yra gamta, žmogus, ir kokie metodai yra reikalingi studijuoti aplinką, bendruomenę ir taip pat sukurti technologijas kurios dominuoja globalizacijos plėtrą. Įgijus nepriklausomybę, ir patapus Europos Sąjungos nare, Lietuva irgi pateko į platesnių vakarų globalizacijos sferą – ekonomiškai, moksliškai, politiškai ir techniškai. Visa tai turi teigiamų bruožų, bet taip pat iškelia rūpesčius dėl išlaikymo Lietuvos tapatybės. Naujos technologijos, kultūros, mados, muzikos, manieros, menai, sudaro didelį patraukimą, uždengianti tradicines kultūras. Lietuvoje randasi knygų ir straipsnių, keliančių klausimus kas gi yra Lietuvos kultūra?Parašykite atsiliepimą apie "Lithuania and Globalization"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lithuania and Globalization", kurią skaitytojams dovanoja Algis Mickūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algis Mickūnas su knyga "Lithuania and Globalization" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lithuania and Globalization" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algis Mickūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lithuania and Globalization" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lithuania and Globalization" perkama kartu