0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lithuania / Lietuva (anglų k.)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lithuania / Lietuva (anglų k.)


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 13.36 SoldOut
Knygos "Lithuania / Lietuva (anglų k.)" aprašymas

Tai - albumo tipo reprezentacinis leidinys, kuriame pristatomas mūsų kraštas: valstybė ir jos istorija, Lietuvos gamta, miestai, kurortai, kitos gražiausios vietos. Tekstai anglų kalba iliustruojami spalvotomis nuotraukomis ir žemėlapiais. Lithuania - vertingas suvenyras vežtis į užsienį, įteikti atvykusiam svečiui.Parašykite atsiliepimą apie "Lithuania / Lietuva (anglų k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lithuania / Lietuva (anglų k.), kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Semaška. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Semaška su knyga Lithuania / Lietuva (anglų k.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lithuania / Lietuva (anglų k.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Semaška. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lithuania / Lietuva (anglų k.) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lithuania / Lietuva (anglų k.)" perkama kartu