⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liublino unija: idėja ir jos tęstinumas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 37.36 SoldOut

Knygos "Liublino unija: idėja ir jos tęstinumas" aprašymas

Tarptautinės mokslinės konferencijos, vykusios 2009 m. lapkričio 19-20 d. Vilniuje, Taikomosios dailės muziejuje, pranešimų pagrindu parengtas 20 mokslinių straipsnių rinkinys.
Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos, X tomas Sudarytojai Liudas Glemža, Ramunė Šmigelskytė-Stukienė Leidybos koordinatoriai Vydas Dolinskas, Laima Kunickytė Redaktoriai Beata Piasecka, Indrė Makauskaitė, Liudas Glemža Vertėjai Beata Piasecka, Liudas Glemža, Vyturys Jarutis Recenzentai prof. dr. Raimonda Ragauskienė, dr. Gintautas SliesoriūnasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Liublino unija: idėja ir jos tęstinumas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Liublino unija: idėja ir jos tęstinumas", Liudas Glemža, Ramunė Šmigelskytė-Stukienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liudas Glemža, Ramunė Šmigelskytė-Stukienė su knyga "Liublino unija: idėja ir jos tęstinumas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Liublino unija: idėja ir jos tęstinumas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudas Glemža, Ramunė Šmigelskytė-Stukienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Liublino unija: idėja ir jos tęstinumas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Liublino unija: idėja ir jos tęstinumas" perkama kartu