0
Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų
10.99 OutOfStock

Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x19, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090130872

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Esu Jurga Lago – dizainerė ir grafikė, pirmojo juvelyrikos prekės ženklo YURGA įkūrėja nepriklausomoje Lietuvoje.
Vizualiosios kūrybos simbolis – mažas paukštelis – laisvės, skrydžio ir gyvenimo džiaugsmo šauklys. Ne gražuolė gulbė ir ne stiprus erelis, o greičiau mažas linksmas vyturėlis, liudijantis, kad gyvenimo grožis slypi paprastume ir kasdienybėje.
Knygos „Lietaus žemė“ autorė."


"Liucija yra mano ramstis, gyvas pavyzdys, gyvas nervas, geriausia draugė, nuožmiausia kritikė, mano gyvenimo atradimas, neprilygstamai rami ir nepakenčiamai neužsičiaupianti, ir... niekada NIEKO NEBIJANTI moteris, „nutikusi“ man, kaip nutinka visi svarbiausi dalykai gyvenime – per lemtingą atsitiktinumą. Išgyvenusi sovietų imperijos griūtį, stoiškai, su lietuviams būdingu kiek cinišku humoru pravėrusi naujas duris į naują laikmetį: „Nesistumdysiu tarpduryje, nes laikams keičiantis pralįsti gali stipresnieji ir visokie vikrūs, o silpni gali džiaugtis būdami kilimėliai prie tų durų. Gali ir nesidžiaugti. Žmogus visada turi pasirinkimą…“ Liucija yra mano kaimynė."

Susipažinus su ja gyvenimas atrodys kitoks – paprastesnis, žavus ir ilgas. Kai lengva prisipažinti klydus, kai nesureikšminama tai, ko nereikia, ir iškeliama tai, ko, rodos, nė nepastebėtum, kai mažose kasdienybės detalėse gyvena laimė! Bus lengva nusispjauti suklupus, atsitiesti sunkumams slegiant pečius ir su viltimi žiūrėti tolyn, kai, rodos, reikėtų spoksoti į žemę sau po kojomis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu