0

Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9955-584-4-89

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė" aprašymas
Šioje kūrybos rinktinėje - geriausi J. Biliūno apsakymai: „Per sapnį", „Pirmutinis streikas", „Be darbo", „Ant Uetlibergo giedra!", „Žvaigždė", „Pūga kalnuose", „Kūdikystės sapnai", „Pakeleivingi", „Nemunu", „Vagis", „Tikėjimas", „Laimės žiburys", „Kliudžiau", „Jis ir ji", „Joniukas", „Piestupys", „Lazda", „Ubagas", „Svečiai", „Abejojimas", „Brisiaus galas", „Vieną rudenio dieną...", apysaka „Liūdna pasaka" ir eilėraštis-testamentas „Kad numirsiu...".

Parašykite atsiliepimą apie "Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Biliūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Biliūnas su knyga Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Biliūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Liūdna pasaka: kūrybos rinktinė" perkama kartu