0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liūdnos smegenys. Kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės?

Kaina: 19,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Liūdnos smegenys. Kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės?" aprašymas

Manau, atsakymas į klausimą, kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės, yra toks: mes pamiršome, kad esame biologinės būtybės, nebeprisimename, kas mums suteikia gerą savijautą.

Vienas perkamiausių švedų autorių psichiatras Andersas Hansenas naujoje knygoje „Liūdnos smegenys“ aiškina, kas vyksta mūsų smegenyse apnikus depresijai ir nerimui ir kodėl kartais tai gali būti labiau sveikatos nei ligos požymis. Nesame sutverti visą laiką būti patenkinti ir laimingi – kitaip mūsų protėviai nebūtų išgyvenę.

Andersas Hansenas analizuoja, kaip veikia žmogaus protas, ir įkvepia viltį, kad net šiandieninėje įtampos kupinoje ir skaitmeniniais ryšiais pagrįstoje visuomenėje iš tiesų galime jaustis gerai. Kad patirtume pilnatvę, turime geriau rūpintis savo smegenimis ir kūnu, o galbūt ir nustoti nepaliaujamai vaikytis laimės.


  • Autorius: Anders Hansen
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9786094873362
  • Vertėjas: Mantas Karvelis
  • Iš kokios kalbos versta: švedų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Liūdnos smegenys. Kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Anders Hansen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Liūdnos smegenys. Kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Liūdnos smegenys. Kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Liūdnos smegenys. Kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Liūdnos smegenys. Kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anders Hansen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Liūdnos smegenys. Kodėl taip gerai gyvendami taip blogai jaučiamės?" perkama kartu