0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 1.40 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-16 Ruta

Puiki knyga! Labai rekomenduoju

Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis


2021-07-31 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis" aprašymas

Berniukas kumščiu tvojo į sieną.
– Aš nenoriu būti riteris! Noriu būti garsus burtininkas! Noriu žudyti demonus, vaikščioti su dievais ir...
– Ar manai, kad aš noriu būti dama? – atrėžė sesuo. – „Vaikščiok lėtai, Alana“, – ištarė pamėgdžiodama manieringą balsą. – „Sėdėk ramiai, Alana. Atlošk pečius, Alana.“ Tarsi tai būtų viskas, ką galiu veikti! – mergaitė piktai žingsniavo pirmyn atgal.

Kai tėtis nusprendė išsiųsti savo dvynius sūnų ir dukrą mokytis, jam nė nekilo abejonė, kad Tomas turi keliauti į riterių mokyklą, o Alana – į vienuolyną, kur mergaitės ruošiamos būti damomis, o berniukai – burtininkais. Tačiau brolis ir sesuo nori visiškai priešingų dalykų! Visuomet mėgusi kovoti ir nelinkusi pasiduoti Alana sugalvoja išeitį: jie apsimes vienas kitu ir iškeliaus mokytis to, ko labiausiai trokšta širdis.

Kaip Alanai seksis kautis su berniukais ir mokytis riterystės? Be abejo, su daugybe nuotykių.

Iš anglų kalbos vertė Valdas Kalvis2020-02-16

Puiki knyga! Labai rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis, kurį parašė Tamora Pierce. Siūlome ne tik išsamų Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tamora Pierce. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Liūtės daina. Alana, pirmas nuotykis" perkama kartu