0

Pirkėjų atsiliepimai

Lizos butas

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 3,00 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-26 Natalija


2022-05-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lizos butas" aprašymas

Lietuviškų bestselerių autorė Vaiva Rykštaitė savo aštuntoje knygoje „Lizos butas“ skaitytojus kviečia prisiminti pirmąjį Lietuvos nepriklausomybės atgavimo dešimtmetį ir gyvenimą to laikotarpio Kauno senamiestyje.

Per trisdešimt laisvės metų Lietuva iš tiesų labai pasikeitė. Anuomet – Atgimimo bei pirmaisiais nepriklausomybės metais – mūsų šalis šiek tiek priminė laukinius vakarus. Klestėjo mafija, spekuliantai ėmė vežti importines prekes, viskas buvo nauja, prasidėjo nuožmūs kapitalizmo laikai. Tokiame fone auga Gintarė – maža mergaitė, kuri labai nori dėvėti suknelę su Mikimauzu, tačiau mama ją rengia „Ritės“ fabriko megztiniu bei sijonu, kurį iš darbo ne visai legaliai parnešė močiutė. O štai Gintarės tėčiui labai norėjosi susukti pelningą versliuką, kurie tais laikais rasdavosi tarsi grybai po lietaus. Mergaitė augo sename ir tamsiame Kauno senamiesčio bute, kuris jungia visus knygos veikėjus bei pergyvenus laikotarpius į bendrą visumą. Seniau jame gyveno Liza – iš to ir kilo pavadinimas. Čia mergaitė svajoja užaugusi būti panaši į mamą, stebi besikeičiančius jos vyrus – kiekvienas Lizos bute palieka savo pėdsakų. Skaitytojas seka mergaitės vaikystę, paauglystę, jos akimis mato visą tų laikų dvasią.

Skaitytojams, kurie augo pirmąjį Lietuvos Nepriklausomybės dešimtmetį, Vaivos Rykštaitės knyga „Lizos butas“ pasirodys itin nostalgiška, bus labai lengva susitapatinti su herojais bei atpažinti savo patirčių fragmentus. Kitiems gi knyga bus įdomi ir įtraukianti istorinė kelionė laiku. „Lizos butas“ – nostalgiškas, optimizmu ir viltimi dvelkiantis kūrinys.

Vaiva Rykštaitė gimė 1985-tais metais Kaune. Tikrasis rašytojos vardas yra Justė Winder. Autorė Vytauto Didžiojo universitete bei Londone studijavo filosofiją ir įgijo magistro laipsnį. Vaiva Rykštaitė daug keliavo po pasaulį ir savo gyvenimo patirtis aprašė keliose knygose. Ji nevengė į savo patirčių bagažą įtraukti įvairiausių veiklų ir dirbo padavėja, slauge, internetu pardavinėjo vintažinius daiktus. Nuo 2013-tų metų moteris gyvena Havajuose ir save vadina meilės emigrante. Čia jos vyras turi verslą, o Vaiva Rykštaitė veda jogos kursus, domisi ekologijos problemomis bei rašo knygas. Skaitytojai ypač pamilo autorės knygą „Pirmąkart mama“, kurioje ji dalinasi patirtimi ir atsako į daugelį praktinių patarimų kylančių besilaukiančioms moterims.


  • Autorius: Vaiva Rykštaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786094664496

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-11

2020-07-26

Parašykite atsiliepimą apie "Lizos butas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lizos butas", Vaiva Rykštaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vaiva Rykštaitė su knyga "Lizos butas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lizos butas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaiva Rykštaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lizos butas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lizos butas" perkama kartu