0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Logistikos uždavinių rinkinys


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Logistikos uždavinių rinkinys" aprašymas
Mokomoji knyga skirta verslo ir logistikos srities specialistams, aukštųjų mokyklų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Logistikos uždavinių rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Logistikos uždavinių rinkinys, kurią skaitytojams dovanoja Ieva Meidutė, Kristina Ledauskaitė, Rolandas Vitkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ieva Meidutė, Kristina Ledauskaitė, Rolandas Vitkūnas su knyga Logistikos uždavinių rinkinys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Logistikos uždavinių rinkinys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ieva Meidutė, Kristina Ledauskaitė, Rolandas Vitkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Logistikos uždavinių rinkinys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Logistikos uždavinių rinkinys" perkama kartu