0

Lokio šokis

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 18,69 €*
Sutaupote: 12.70 € (68%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lokio šokis

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 655
  • ISBN ar kodas: 9789955238751

2020-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lokio šokis" aprašymas

Tikslūs judesiai surepetuoti sekundžių tikslumu. Nebus nė vieno liudytojo. Policija tikrai neatseks pėdsakų. O kai didžiulis auksinės žuvelės akvariumas bus kupinas pinigų, užplūs svaigulys ir beprotiškas laisvės pojūtis.

Prieš daugelį metų griūvant šeimai trys broliai tapo neišskiriami. Tėvas juos išmokė visada smogti atgal, o motina įskiepijo troškimą išsilaisvinti... Perskaitę šią knygą niekada nepamiršite Leo, Felikso ir Vincento.

Tai pasakojimas apie negailestingiausią ir išradingiausią kada nors Švedijoje veikusią nusikaltėlių grupuotę. Jų nusikaltimai tokie neįtikėtini, kad atrodo sukurti lakiausios vaizduotės, bet įdomiausia, kad viskas įvyko realiame gyvenime.
„Lokio šokį" įkvėpė istorija apie tris brolius, kurie įkaite laikė visą Švediją, per dvejus metus įvykdę dešimt įžūlių, puikiai suplanuotų bankų apiplėšimų. Nė vienas iš jų prieš tai nebuvo įvykdęs jokio nusikaltimo. Visiems jiems dar nebuvo nė 24-erių. Apie tai pasakoja ketvirtasis brolis, nedalyvavęs nusikaltimuose.

Antono Svenssono pseudonimu pasirašo du Švedijos rašytojai - Stefanas Thunbergas ir Andersas Roslundas.
Stefanas Thunbergas - vienas žymiausių skandinavų scenaristų, daugelio kriminalinių TV serialų autorius.
Andersas Roslundas - ketvirtasis brolis - yra garsus tiriamosios žurnalistikos atstovas. Labiausiai išgarsėjo kurdamas kartu su Börge Hellströmu. Šis rašytojų duetas apdovanotas daugybe prestižinių literatūros premijų.

Iš švedų kalbos vertė Simona Rasimavičienė

Knygos tęsinys„Geniali vagystė“

Parašykite atsiliepimą apie "Lokio šokis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lokio šokis, kurią skaitytojams dovanoja Anton Svensson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anton Svensson su knyga Lokio šokis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lokio šokis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anton Svensson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lokio šokis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lokio šokis" perkama kartu