0

Pirkėjų atsiliepimai

Lokių miestas

Kaina internetu: 17,39 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 2,60 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 17.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lokių miestas" aprašymas

Švedų rašytojo Fredriko Backmano romano „Lokių miestas“ veiksmas vyksta išgalvotame Björnstade, Švedijos šiaurės gilumoje pasislėpusiame depresyviame miestelyje. Už miestelio nebėra nieko, tik neįžengiami miškai.

Kadaise Lokių miestas buvo gyvas, čia virė gyvenimas, o dabar klesti bedarbystė ir beviltiškumas. Vienintelė vietos gyventojų atgaiva ir viltis yra vietinis jaunimo ledo ritulio klubas, kadaise užėmęs antrą vietą šalies čempionate.

Ledo ritulys Björnstade yra daugiau nei tik sportas – dėl jo užverda rimtos aistros, aplink jį pinasi įvairūs interesai, nuo jo priklauso žmonių likimų dėlionės. Diena, kai „Lokių miesto“ komanda nugalėjo ketvirtfinalio rungtynėse, tapo laimingiausia miestiečiams, klubo vadovams, komandai ir jos kapitonui. Bet penkiolikmetei Majau Erikson ir jos tėvams ji tapo pačia baisiausia diena, apvertusią aukštyn kojom visą jų gyvenimą. Dabar Fredriko Backmano herojams, visiems miestelio gyventojams teks padaryti moralinį sprendimą ir atsakyti į klausimą – kiek tu pasiryžęs sumokėti už pergalę?

Kritikai teigia, kad 2016-ais išleistas romanas „Lokių miestas“ yra rimčiausia iš visų iki šiol parašytų Fredriko Backmano knygų. Ji yra pirmoji iš besivystančio romanų ciklo – antrasis ciklo romanas Švedijoje buvo išleistas 2017-ais metais. Teises į ciklą nusipirko HBO ir pagal 2019-ais metais pradėtas kurti serialas.

Fredrikas Backmanas (1981) - švedų rašytojas ir tinklaraštininkas. Gimė Stokholme, užaugo Helsingborge. Studijavo teologiją, bet mokslus metė. Dirbo sunkvežimio vairuotoju. 2006 m. pradėjo rašyti straipsnius laikraščiui Helsingborgs Dagblad, o nuo 2007 m. pavasario - Stokholme įsikūrusiam Moore žurnalui. Po pusantrų metų jis tapo laisvai samdomu „freelanceriu“.
2012 metais Fredrikas Backmanas debiutavo kaip rašytojas - tą pačią dieną buvo išleistos dvi jo knygos – „Gyveno kartą Uvė“ ("En man som heter Ove") ir „Dalykai, kuriuos mano sūnus turėtų žinoti apie gyvenimą“ ("Saker min son behöver veta om världen").
2013 m. rugsėjo mėn. pasirodė jo trečioji knyga „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ („Min mormor hälsar och säger förlåt“). Po metų pasirodė romanas „Čia buvo Brita Marija“ („Britt-Marie var här“). Visų Backmano knygų skiriamasis bruožas - puikus humoras ir gyvenimiška išmintis.

Iš švedų kalbos vertė Virginija Jurgaitytė


  • Autorius: Fredrik Backman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090139974

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lokių miestas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lokių miestas", Fredrik Backman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fredrik Backman su knyga "Lokių miestas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lokių miestas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fredrik Backman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lokių miestas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lokių miestas" perkama kartu