0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Londongradas

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9789955132486

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Londongradas" aprašymas
Praėjusio amžiaus pabaigoje nemažas būrys rusų privatizacijos praturtėlių su lagaminais grynųjų plūstelėjo į senąją Jungtinės Karalystės sostinę ir savo plačiais rusiškais užmojais nustebino netgi santūriuosius britus. Oligarchų nuosavybe tapo kotedžai prabangiausiuose kvartaluose, garsios Londono futbolo komandos, šimtamečiai laikraščiai, jų žmonas tolydžio pakeitė supermodeliai iš madingų žurnalų viršelių, o įtakingų draugų ratą papildė senosios Anglijos aristokratijos atstovai. Taip Londonas gavo ironišką Londongrado pravardę.

Parašykite atsiliepimą apie "Londongradas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Londongradas, kurią skaitytojams dovanoja Mark Hollingsworth, Stewart Lansley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mark Hollingsworth, Stewart Lansley su knyga Londongradas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Londongradas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mark Hollingsworth, Stewart Lansley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Londongradas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Londongradas" perkama kartu