0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lookbook. Stiliaus knyga merginoms

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lookbook. Stiliaus knyga merginoms


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 3.99 SoldOut
Knygos "Lookbook. Stiliaus knyga merginoms" aprašymas

"Lookbook. Stiliaus knyga merginoms " - spalvingas pradžiamokslis visoms merginoms, kurios ieško savo stiliaus, domisi mada ir jos užkulisiais.

* Svarbiausi mados istorijos įvykiai.
* Žymiausi dizaineriai, legendiniai drabužiai ir interviu su mados profesijų atstovais – viskas, ką privalai žinoti apie svaiginantį mados pasaulį ir jame dirbančius žmones.
* Medžiagos, svarbiausi rūbai ir aksesuarai bei jų deriniai, kuriais visada galima pasikliauti, kad atrodytum stilingai.
* Auksinės taisyklės ir patarimai, kaip patobulinti ir suformuoti savitą stilių, neatsiliekant nuo mados!
* Smagūs stiliaus testai ir puslapiai užrašams, kuriuose galėsi rašyti pastabas apie madą ir savo svajones!

Maud Gabrielson yra tarptautinio mados žurnalo "Grazia" mados žurnalistė, savo karjerą pradėjusi nuo garsaus Elle.fr tinklaraščio. Kiekvieną savaitę ji atskleidžia naujausias stiliaus tendencijas ir aprašo mados pasaulio įvykius!

Alix de Moussac – iliustratorė ir stilistė, pirmuosius karjeros žingsnius žengė prestižiniuose mados namuose bei žurnaluose, tokiuose kaip "Vogue". Prieš dešimt metų ji sukūrė apatinio trikotažo prekės ženklą "La Nouvelle", jis iki šiol labai populiarus ir vertinamas ne tik Prancūzijoje, bet ir už jos ribų.

Vertė Donata PleskevičienėParašykite atsiliepimą apie "Lookbook. Stiliaus knyga merginoms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lookbook. Stiliaus knyga merginoms, kurį parašė Maud Gabrielson, Alix de Moussac. Siūlome ne tik išsamų Lookbook. Stiliaus knyga merginoms aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Maud Gabrielson, Alix de Moussac. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lookbook. Stiliaus knyga merginoms. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lookbook. Stiliaus knyga merginoms dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lookbook. Stiliaus knyga merginoms" perkama kartu