0

Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke)

2.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2014-01-06 Boris

32,24 lt uz 50 psl. "brosiura"! Ar ne per riebu?!

Informacija

Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke)

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 50
  • ISBN ar kodas: 9786094271250

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke)" aprašymas

Lorelei – sirena, nuostabia daina viliojanti plaukiančius pavojingos Reino upės uolos link, – įkvėpė ne tik Heinrichą Heine'ę, bet ir Kęstutį Navaką. Šiuo vardu pavadintas unikalus forma ir turinių laiškų, eilėraščių ir poetinių vertimų rinkinys, kurio vizualų pavidalą sukūrė knygų menininkė Sigutė Chlebinskaitė.

Šios epistolinės eseistikos knygos ašis – penkiasdešimt trumpų esė, parašytų meilės laiškų forma. Kiekvieną esė-laišką lydi meilės eilėraštis, savotiškas poetinis post scriptum. Tai ir pasaulinės poetinės klasikos (Waltherio von der Vogelweide'o, Stefano George'o, Gottfriedo Benno, Edgaro Allano Poe, Guillaume'o Apollinaire'o, André Bretono) vertimai.


Knyga asmeniška, intymi, aistringa, tačiau jos stilistika yra universali, viršasmeninė, kartais galinti priminti A.Nykos-Niliūno dienoraščius ar Ch. Baudelaire‘o „Paryžiaus spliną“. Jos stilistinis diapazonas platus – nuo švelnios ironijos ir humoro iki rezignacijos, ilgesio ir egzistencinio vienatvės reflektavimo.


"Nacionalinės premijos laureatas toliau plėtoja retą mūsų raštijoje „meilės epistolikos“ žanrą, paįvairindamas teksto audinį geriausiais savo meilės lyrikos pavyzdžiais ir klasikų vertimais, pasiekdamas įspūdingo daugiabalsiškumo. Tie „du viename“ sukuria savitą įtampos lauką, kuriame it kažkokioje neįvardytoje, bet tvarioje kultūrinėje orbitoje nenuspėjamomis trajektorijomis skrieja mylinčiųjų jausenos."

RoRa


"Knygoje "Lorelei" jaučiasi K. Navako, lietuvių meilės lyrikos rinkinio "Dar penkios minutės nakties" sudarytojo, (as)meninė patirtis. "Lorelei" yra laiškai ir apie literatūrą, ir tik labai pagiriotas paštininkas juos gali įmesti į konkrečios, kad ir mylinčios moters pašto dėžutę."

Giedra Radvilavičiūtė


Naujausia Kęstučio Navako knyga „Privatus gyvulėlių gyvenimas“.

2014-01-06

32,24 lt uz 50 psl. "brosiura"! Ar ne per riebu?!

Parašykite atsiliepimą apie "Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke), kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Navakas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Navakas su knyga Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Navakas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lorelei. 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių (lapai dėkliuke)" perkama kartu